Baza de la Mihail Kogălniceanu va deveni cea mai mare bază militară a NATO

Baza de la Mihail Kogălniceanu va deveni cea mai mare bază militară a NATO

Baza de la Mihail Kogălniceanu va deveni cea mai mare bază militară a NATOBaza de la Mihail Kogălniceanu va deveni cea mai mare bază militară NATO după finalizarea lucrărilor, a declarat ambasadorul SUA în România, Darryl Nirenberg, care a subliniat și importanța strategică a obiectivului pentru fla...Mai mult ...


Citește articolul complet pe Replica

Alte știri din Replica