Știați că ceea ce achităm pentru gestionarea deșeurilor nu reflectă suma încasată, lunar, de Polaris?!

Știați că ceea ce achităm pentru gestionarea deșeurilor nu reflectă suma încasată, lunar, de Polaris?!

Știați că ceea ce achităm pentru gestionarea deșeurilor nu reflectă suma încasată, lunar, de Polaris?!Constănțeni, fiți informați! Nu toată suma încasată de municipalitate, pentru taxa de salubritate, ajunge în conturile Polaris. Doar 34% din suma plătită lunar revine companiei pentru colectarea și ...Mai mult ...


Citește articolul complet pe Replica

Alte știri din Replica