În urmă cu puțin timp, un bărbat cu afectiuni medicale a căzut în fața Muzeului Județean Argeș. Aflat in zona, un jandarm i-a acordat primul ajutor pana la sosirea ambulantei. Bărbatul a fost preluat cu semne vitale de o ambulanță si este acum transportat la Spitalul Județean de Urgență. Stire in curs de actualizare…. Revenim […]
