Șocant! Patru români, ținuți captivi și exploatați în Germania. Cum au reușit să scape și ce au descoperit anchetatorii

Patru români plecați la muncă în Germania au crezut că vor reuși să ducă un trai mai bun, însă au avut parte de un coșmar din care nu mai știau cum să scape. Aceștia au muncit câte 12 ore pe zi sub amenințări și violență. Cazul grav de exploatare a ajuns în fața instanței din […]


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit