Întrebat de Victor Ciutacu, în direct la România TV, dacă Ilie Bolojan a mai ameninţat cu demisia în şedinţa Coaliţiei, Mihai Tudose a răspuns în stilu-i mucalit. Mihai Tudose despre ameninţările lui Ilie Bolojan cu demisia: „Durează 3 minute, cauți o foaie și un pix și ai plecat” „Asta cu demisia e un act unilateral, […]
EXCLUSIV. Mihai Tudose îl demolează pe Bolojan: „Asta cu demisia e un act unilateral. Nu știu dacă e o amenințare sau o promisiune, dar mai vedem”
- de Ziarul Profit
- 2025/09/17 18:21
