Războiul umbrelelor a făcut primele victime. Ce au pățit doi turiști după ce și-au rezervat loc pe plajă înainte de ora 8. Vacanța le-a fost stricată înainte să înceapă ziua

Într-o dimineață, doi turiști în vârstă de 75 și 80 de ani au fost amendați de poliția spaniolă pentru că au încercat să-și rezerve un loc în față, înainte de ora 8, încălcând astfel normele stricte impuse de autorități pentru menținerea ordinii publice, scrie presa locală. Conform regulamentului local, accesul pe plajă este interzis între […]


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit