RECORD!!! Primăria Curtea de Argeș are de 7 ori mai mulți angajați decât Timișoara, la numarul de locuitori – LEGEA ÎNCĂLCATĂ PE BANII CETĂȚENILOR

Administrația locală din Curtea de Arges continuă să ofere informații surprinzătoare, la capitolul cheltuieli din banul public. Redactorii PROFIT au comparat organigrama municipalității regale cu cele ale ctarrva primării cunoscute din România. Astfel, potrivit datelor oficiale puse la dispoziție de primaria orasului Curtea de Argeș, orasul regal are mai mulți angajați pe banul public/100 locuitori […]


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit