Președintele Cehiei și-a petrecut vacanța în România. Petr Pavel: „Aș recomanda tuturor. Este ceva rar de găsit în altă parte”

Președintele Cehiei a parcurs trasee montane pe motocicletă și a ales cazări modeste, potrivit unei postări pe Facebook a ambasadei României la Praga. Citește și: Miss Cehia din 1994 a sărit de la etajul trei, încercând să se sinucidă. Fiica ei de 8 ani a fost martoră la scenariul traumatizant Președintele Cehiei a vizitat Transfăgărășan […]


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit