O bătrână din Alba Iulia, în vârstă de 80 de ani, a rămas fără 30.000 de lei după ce a fost victima unei escrocherii. Femeia a fost sunată de o persoană care s-a dat drept fiica ei și i-a spus că este internată într-un spital din Londra, iar ulterior a înmânat banii unui bărbat care […] Post-ul Înșelăciune prin metoda „accidentului” la Alba Iulia: O bătrână de 80 de ani a rămas fără 30.000 de lei, după ce a crezut că-și salvează fiica apare prima dată în Ziarul Profit.
Înșelăciune prin metoda „accidentului” la Alba Iulia: O bătrână de 80 de ani a rămas fără 30.000 de lei, după ce a crezut că-și salvează fiica
- de Ziarul Profit
- 2026/06/24 07:57
Alte știri din Ziarul Profit
- de Ziarul Profit
- 2026/06/24 07:51
- de Ziarul Profit
- 2026/06/24 07:43
- de Ziarul Profit
- 2026/06/24 06:48
