Prima reacție a autorităților după ce Toto Dumitrescu a fost internat la Obregia: „Bărbatul manifesta un comportament agitat”

Toto Dumitrescu a provocat un scandal de proporții într-un magazin din Sectorul 4, unde martorii susțin că a distrus mai multe lucruri și a agresat verbal o femeie pe stradă. Alertat prin 112, echipajul de poliție sosit la fața locului l-a identificat rapid pe acesta, constatând că avea un comportament extrem de agitat și refuza […] Post-ul Prima reacție a autorităților după ce Toto Dumitrescu a fost internat la Obregia: „Bărbatul manifesta un comportament agitat” apare prima dată în Ziarul Profit.


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit