Un scandal de proporții zguduie orașul Curtea de Argeș după ce s-a aflat că rețeaua de apă a municipiului înregistrează pierderi incredibile de 75% din volumul total de apă produs. Situația, unică în România, a stârnit revoltă printre locuitori, mai ales că, în ciuda ineficienței, prețul apei a fost majorat de la 1 septembrie, fără […]
EXCLUSIV: FOSTUL DIRECTOR AQUATERM, ION BOLOVAN, EXPLICĂ PIERDERILE MASIVE DE APĂ: AM LĂSAT SOCIETATEA CU DOAR 20% PIERDERI, ĂȘTIA AU DUS-O LA 75%
- de Ziarul Profit
- 2025/09/16 08:54
