Ciprian Ciucu răspunde acuzațiilor DNA: „Se pare că niște persoane s-au folosit de numele meu și s-ar fi cerut niște sume în numele meu în campania electorală de anul trecut. Eu nu am luat niciun leu”

Primarul general al Capitalei, Ciprian Ciucu, a avut joi prima reacție publică după acuzațiile DNA, într-un mesaj publicat pe Facebook, în care a descris ziua audierii drept una „ciudată” și a spus că a resimțit mai ales „uimire” și „frustrare”. „A fost o zi ciudată pentru mine. Este pentru prima oară când mi se întâmplă […] Post-ul Ciprian Ciucu răspunde acuzațiilor DNA: „Se pare că niște persoane s-au folosit de numele meu și s-ar fi cerut niște sume în numele meu în campania electorală de anul trecut. Eu nu am luat niciun leu” apare prima dată în Ziarul Profit.


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit