Primarul general al Capitalei, Ciprian Ciucu, a avut joi prima reacție publică după acuzațiile DNA, într-un mesaj publicat pe Facebook, în care a descris ziua audierii drept una „ciudată” și a spus că a resimțit mai ales „uimire” și „frustrare”. „A fost o zi ciudată pentru mine. Este pentru prima oară când mi se întâmplă […] Post-ul Ciprian Ciucu răspunde acuzațiilor DNA: „Se pare că niște persoane s-au folosit de numele meu și s-ar fi cerut niște sume în numele meu în campania electorală de anul trecut. Eu nu am luat niciun leu” apare prima dată în Ziarul Profit.
Ciprian Ciucu răspunde acuzațiilor DNA: „Se pare că niște persoane s-au folosit de numele meu și s-ar fi cerut niște sume în numele meu în campania electorală de anul trecut. Eu nu am luat niciun leu”
- de Ziarul Profit
- 2026/06/18 15:58
