DIGI schimbă modul în care românii își plătesc facturile și introduce sistemul RoPay, o premieră absolută pentru sectorul telecomunicațiilor din România. Proiectul, implementat alături de ING Bank și TRANSFOND, transformă radical experiența de plată a clienților prin eliminarea necesității introducerii manuale a datelor cardului. Citește și: Deciziile PNL din ședința BPN de luni, SUSPENDATE! Parlamentarii […] Post-ul Anunț important pentru clienții Digi! Se schimbă metoda de plată apare prima dată în Ziarul Profit.
