Povestea Indirei, absolventa de clasa a VIII-a care dă Evaluarea Națională și Bacul în același timp: ”Le voi povesti copiilor și nepoților mei despre această reușită”

Povestea Indirei, absolventa de clasa a VIII-a care dă Evaluarea Națională și Bacul în același timp. Adolescenta a terminat clasa a VIII-a la Liceul Teoretic ”Grigore Moisil” din Timișoara. Tânăra se numără printre cei 10 elevi de gimnaziu pregătiți de inginerul Mihai Suciu care vor susține simultan atât Evaluarea, cât și examenul de Bacalaureat la […] Post-ul Povestea Indirei, absolventa de clasa a VIII-a care dă Evaluarea Națională și Bacul în același timp: ”Le voi povesti copiilor și nepoților mei despre această reușită” apare prima dată în Ziarul Profit.


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit