Avertizare meteo. România se topește în weekend, COD GALBEN de caniculă în jumătate de țară. Cum va fi vremea în București

Avertizare meteo. Potrivit meteorologilor, în perioada 19 iunie, ora 10 – 22 iunie, ora 21 vremea va deveni treptat călduroasă în cea mai mare parte a țării, iar disconfortul termic va fi în accentuare îndeosebi în vest și sud-vest, unde local va fi caniculă. Maximele termice vor fi cuprinse vineri (19 iunie) între 24…25 de […] Post-ul Avertizare meteo. România se topește în weekend, COD GALBEN de caniculă în jumătate de țară. Cum va fi vremea în București apare prima dată în Ziarul Profit.


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit