Andra a fost prezentă în emisiunea moderată de soțul ei, Cătălin Măruță, unde și-a promovat noua piesă, „Numai din iubirea ta”, iar fanii au avut parte de o surpriză. Cântăreața a slăbit considerat, afișându-și noua siluetă într-o ținută mulată. Citește și: Andra Măruță, criticată după ce s-a pozat în fața bisericii: „Trebuia neapărat să vă […]
Andra a reușit să slăbească. Imaginile mult așteptate de fani cu noua siluetă: „Ce bine arăți! Ai și întinerit”
- de Ziarul Profit
- 2025/09/16 10:01
