Cugirul și-a premiat cei mai buni elevi și profesori, în cadrul Galei Performerilor – 2022

Orașul Cugir și-a premiat ieri, 10 iunie 2022, elevii și cadrele didactice care au obținut rezultate deosebite la olimpiadele școlare, etapa județeană și națională. În prezența primarului Adrian Teban și a viceprimarului Călin Furdui, 50 de elevi și 25 de profesori au fost felicitați pentru performanța la învățătură în anul școlar care tocmai s-a încheiat […] The post Cugirul și-a premiat cei mai buni elevi și profesori, în cadrul Galei Performerilor - 2022 first appeared on cugirinfo.ro | stiri Cugir | ziar Cugir.


Citește articolul complet pe CugirInfo

Alte știri din CugirInfo