Un turist a rămas fără maşină, pe Transfăgărăşan. Şi putea provoca şi o tragedie. Fascinat de priveliştea spectaculoasă, a coborât din autoturism să facă o poză, doar că a uitat să tragă frâna de mână. Aşa că maşina a căzut în prăpastie.Imagini incredibile surprins pe Transfăgărăşan. Un şofer a uitat să-şi asigure maşina, iar vehiculul a căzut într-o râpă. Potrivit primelor informaţii, maşina aparţinea unor turişti.Şoferul a uitat să asigure ...
Moment incredibil pe Transfăgărășan: o mașină a căzut în râpă după ce șoferul a uitat să tragă frâna de mână
- de Cuget Liber
- 2026/06/21 15:00
