Cu flori în mâini, emoții în priviri și zâmbete largi, elevii din Constanța au spus astăzi „la revedere” anului școlar. Curțile școlilor s-au umplut de părinți mândri, profesori emoționați și copii nerăbdători să înceapă vacanța. La Colegiul Național „Mircea cel Bătrân”, festivitatea de final de an a adus momente speciale, premii, aplauze și fotografii de suflet, într-o zi care va rămâne frumos păstrată în amintirea tuturor.
