Un tânăr de 25 de ani, care în urmă cu aproape opt ani a fost acuzat de Parchetul de pe lângă Tribunalul Bistriţa-Năsăud de omor calificat asupra unui paznic de la o firmă de prelucrare a lemnului din comuna Coşbuc, a fost achitat în primă instanțăDecizia a fost luată pe motiv că nu există probe care să indice că a săvârşit infracţiunea respectivă, potrivit Tribunalului Bistriţa-Năsăud.„Achită pe inculpatul M. C. V., (...) studii 10 clase, necăsătorit, fără ...
Achitat după un dosar de omor. Tânărul acuzat că a aruncat un paznic într-un cuptor a scăpat de acuzații
- de Cuget Liber
- 2026/06/19 13:25
