Fără bilet, cu alcool și un cuțit asupra sa: un bărbat a fost coborât din tren de polițiști

Fără bilet, cu alcool și un cuțit asupra sa: un bărbat a fost coborât din tren de polițiști

Un bărbat de 47 de ani a fost preluat de polițiști după ce a fost descoperit cu un cuțit asupra sa într-un tren InterCity.Potrivit oamenilor legii, acesta a atras atenția personalului feroviar deoarece călătorea fără bilet, consuma alcool și fuma în vagon, provocând disconfort celorlalți pasageri. Șeful trenului a sesizat autoritățile și a anunțat că bărbatul ar avea asupra sa un obiect periculos.La sosirea trenului în stație, polițiștii l-au identificat și l-au ...


Citește articolul complet pe Cuget Liber

Alte știri din Cuget Liber