Fosta lideră a USR, Elena Lasconi, i-a transmis sâmbătă un mesaj președintelui Nicușor Dan în care spune că este momentul ca șeful statului să își asume responsabilitatea propriilor decizii și să recunoască, în fața românilor, că a greșit.„Am urmărit în tăcere, dar uneori tăcerile urlă și dor. Cât de greu e să-ți asumi responsabilitatea propriilor decizii? Cât de greu e să ieși în fața oamenilor și să spui: 'am fost stupid, am greșit'? Domnule președinte ...
Elena Lasconi, atac frontal la Nicușor Dan! „Veți fi primul președinte demis din istorie”
- de Cuget Liber
- 2026/06/20 12:54
