Două persoane au ajuns la spital după ce o mașină s-a răsturnat și a avariat o conductă de gaze

Două persoane au ajuns la spital după ce o mașină s-a răsturnat și a avariat o conductă de gaze

Două persoane au fost rănite și transportate la spital în urma unui accident rutier produs vineri seară pe Șoseaua Alexandriei din București. În urma impactului dintre două autoturisme, unul dintre vehicule s-a răsturnat și a lovit un imobil, avariind totodată o conductă de gaze.Potrivit informațiilor transmise de Brigada Rutieră a Capitalei, accidentul s-a produs în jurul orei 19:50. Un bărbat în vârstă de 43 de ani, care conducea pe Șoseaua Alexandriei dinspre București ...


Citește articolul complet pe Cuget Liber

Alte știri din Cuget Liber