Emisiunea „Dobrogea cu gust”, moderată de îndrăgita Cristina Cioran, revine cu o ediție spectaculoasă, filmată într-un decor de poveste: Restaurant Beluga din Eforie Sud, un loc în care gastronomia se îmbină perfect cu priveliștea superbă a mării. De această dată, Cristina Cioran, alături de vesela Patrulă a Pofticioșilor, îi invită pe telespectatori într-o călătorie culinară plină de savoare, prospețime și arome autentice. Restaurantul Beluga, situat ...
„Dobrogea cu gust” ajunge la Restaurant Beluga din Eforie Sud: arome savuroase, chiar pe malul mării
- de Cuget Liber
- 2026/06/19 07:20
Alte știri din Cuget Liber
- de Cuget Liber
- 2026/06/19 07:00
- de Cuget Liber
- 2026/06/19 06:45
- de Cuget Liber
- 2026/06/19 06:15
- de Cuget Liber
- 2026/06/19 06:00
- de Cuget Liber
- 2026/06/19 05:05
