Săptāmâna viitoare , primarul Brașovului, George Scripcaru, merge din nou la Înalta Curte. George Scripcaru e trimis în judecată de DNA pentru luare de mită şi abuz în serviciu. La începutul lui august edilul a fost obligat să respecte încă 60 de zile interdicţiile din cadrul controlului judiciar, după ce Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie (ICCJ) a decis prelungirea măsurii preventive. Înalta Curte i-a respins, definitiv, contestaţia edilului la decizia prin care s-a menţinut măsura preventivă stabilită în...
Săptāmâna viitoare, primarul Brașovului, George Scripcaru, merge din nou la Înalta Curte (Social)
- de Brasovul tau
- 2016/09/09 00:00
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
