Bretelele care fac legătura cu ocolitoarea municipiului Braşov, la ieşirea din oraş spre Sânpetru au fost finalizate şi de azi pot intra în circulaţie. Potrivit viceprimarului Laszlo Barabas, acum se fac ultimele lucrări la sensul giratoriu de pe strada 13 decembrie, în zona garajelor RAT, însă este posibil ca de azi să se dea drumul la circulaţie în zonă. Chiar şi aşa, vechiculele cu masa mai mare de 7,5 tone nu vor putea circula pe aceste artere acum. Maşinile de mare tonaj fiind deviate pe rute...
Sunt gata bretelele de legătura cu Ocolitoarea spre Sânpetru (Social)
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/09/07 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/07 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/07 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/07 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/07 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/07 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/07 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/07 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/07 00:00
