Doi băieți și o fetiță au venit ieri pe lume la maternitatea Spitalului Clinic Județean de Urgență Sibiu, în urma unei operaţii prin cezariană efectuată de către Dr. Ioan – Olimpiu Mureșan, medic primar specialitatea obstetrică-ginecologie. Nașterea s-a realizat prematur datorită ruperii membranelor. ”Cei trei nou-născuţi, doi băieți și o fată au fost aduși pe lume de o femeie de 28 de ani din județul Brașov. Copiii sunt primii tripleți născuți la maternitatea SCJU Sibiu din anul 2013 încoace. Cei...
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
