După ce Răzvan Burleanu a precizat că Naționala României este cea care trebuie să tracteze fotbalul românesc din cauza felului în care arată echipele de club, Laurențiu Reghecampf i-a răspuns într-un mod acid președintelui Federației Române de Fotbal. ”Domnul Burleanu trebuie să știe că fără echipele din fotbalul românesc nu se poate. Trebuie respectat acest lucru. Fotbalul românesc trece prin momente foarte grele. Noi ne bucurăm ca echipa națională să meargă din nou la un Campionat...
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/10/19 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/19 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/19 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/19 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/19 00:00
