Elevii care învaţă în Săcele au gratuitate la transportul în comun (Social)

     Elevii din Săcele beneficiză în acest an şcolar de gratuitate pe mijloacele de transport în comun. Cu condiţia să nu aibă absenţe nemotivate!    Elevii din învăţământul de stat, curs de zi nivelul primar, secundar şi liceal, şcolarizaţi în instituţiile de învăţământ din Municipiul Săcele, care întrebuinţează pentru deplasarea la şcoală, pe o distanţă mai mare de două staţii, mijloacele de transport public local de...


Citește articolul complet pe Brasovul tau

Alte știri din Brasovul tau