Este în plină desfăşurare în judeţul Braşov, Campania de informare şi colectare a deşeurilor de echipamente electrice şi electronice (DEEE), dedicată mediului rural. „Staţia de Reciclare“ trece acum prin satele din judeţul Braşov, derulând cea de-a doua etapă a campaniei. „Staţia de reciclare”, a revenit la noi în Braşov şi va fi prezentă şi alte cinci localităţi din judeţul nostru: Deocamdată, până...
„Staţia de Reciclare” colectează deşeuri electrice şi electronice la noi în judeţ (Social)
- de Brasovul tau
- 2016/10/19 00:00
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/10/18 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/18 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/18 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/18 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/18 00:00
