„Staţia de Reciclare” colectează deşeuri electrice şi electronice la noi în judeţ (Social)

       Este în plină desfăşurare în judeţul Braşov, Campania de informare şi colectare a deşeurilor de echipamente electrice şi electronice (DEEE), dedicată mediului rural. „Staţia de Reciclare“ trece acum prin satele din judeţul Braşov, derulând cea de-a doua etapă a campaniei.    „Staţia de reciclare”, a revenit la noi în Braşov şi va fi prezentă şi alte cinci localităţi din judeţul nostru:        Deocamdată, până...


Citește articolul complet pe Brasovul tau

Alte știri din Brasovul tau