Prefectul de Braşov, Ciprian Băncilă, dă asigurări că prioritatea zero a instituţiei pe care o conduce este creşterea gradului de siguranţă în şcoli. În acest context, reprezentantul Guvernului în teritoriu spune că a solicitat întărirea pazei în şcoli, modificarea regulamentelor de ordine interioară, de la nivelul unităţilor de învăţământ, bani pentru asigurarea pazei sau instalarea de sisteme video, dar şi verificări în magazinele din apropierea şcolilor....
Creşterea gradului de siguranţă în şcoli, prioritate zero pentru Prefectura Braşov (Social)
- de Brasovul tau
- 2016/09/09 00:00
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/08 00:00
