A început săptămâna prevenirii criminalității (Eveniment)

Inspectoratul Județean de Poliție organizează în aceste zile mai multe evenimente menite să marcheze „Săptămâna prevenirii criminalității”.   Astfel, astăzi, la ora 12.30,  peste 300 de  elevi din clasele V- VII de la Colegiul Național „Andrei Șaguna”, Liceul „Andrei Mureşanu”, Liceul Johannes Honterus, Colegiul Național „Unirea”, Liceul de Muzică și Școala Gimnazială 6  vor participa la un FLASHMOB, care are ca mesaj ”UNIȚI ÎMPOTRIVA VIOLENȚEI”....


Citește articolul complet pe Brasovul tau

Alte știri din Brasovul tau