Peste 200 de vitezomani au fost amendaţi de poliţiştii braşoveni, într-o singură zi. 20 dintre şoferii care au apăsat prea tare pedala de acceleraţie au rămas fără carnet. Potrivit unui comunicat al IPJ Braşov: „polițiștii rutieri au acționat în perioada 19-21.09.2016 pentru prevenirea și combaterea principalelor cauze generatoare de accidente rutiere, în baza unui plan de acțiune național al Direcției Rutiere din cadrul Poliției Române”. Dacă în primele două zile, cei mai mulţi dintre cei sancţionaţi au fost pietonii care...
Peste 200 de vitezomani amendaţi, la Braşov, într-o singură zi (Eveniment)
- de Brasovul tau
- 2016/09/23 00:00
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/09/22 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/22 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/22 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/22 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/22 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/22 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/22 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/22 00:00
