Start cu stângul în cursa spre titlu: Volei Alba Blaj – CSM Târgovişte 2-3

Astăzi, în Sala „Timotei Cipariu”,  în primul meci al finalei mari a campionatului, Volei Alba Blaj a pierdut cu CSM TârgoviÅŸte, cu scorul de 2-3 (23-25, 21-25, 25-19, 25-19, 13-15). La 10-13 în setul decisiv, oaspetele au acuzat atingerea fileului, au protestat È™i au pierdut È™i următorul punct, ajungându-se la 12-13. CSM-ul a avut două […]


Citește articolul complet pe BlajInfo

Alte știri din BlajInfo