Volei Alba Blaj şi CSM Târgovişte se înfruntă, astăzi şi mâine, în Sala „Timotei Cipariu” în primele două jocuri ale finalei mari

„Mica Romă” este în sărbătoare, Volei Alba Blaj, mândria urbei încercând pentru al doilea an consecutiv să câștige titlul de campioană a României. La fel ca ÅŸi în 2015, în faÅ£a ambiÅ£iei formaÅ£iei conduse de Darko Zakoc stă CSM TârgoviÅŸte, rivala ce a eliminat-o recent în semifinalele Cupei României, de la Piatra NeamÅ£ (3-2, după […]


Citește articolul complet pe BlajInfo

Alte știri din BlajInfo