Elevi de la Liceul Tehnologic ”Ștefan Manciulea” din Blaj au obținut premii la concursul “Îngrijind natura, respectăm viața!”, desfășurat la Oradea

Ajuns în acest an la cea de-a V-a ediÈ›ie, “Îngrijind natura, respectăm viaÈ›a!” este un concurs judeÈ›ean cu participare naÈ›ională pe teme de ecologie ÅŸi de protecÈ›ia mediului, care s-a adresat tuturor cadrelor didactice ÅŸi elevilor din clasele I-IV, V-VIII, IX-XII din scoli, licee, cluburi ÅŸi palate ale copiilor din È›ară. Liceul Tehnologic “Ștefan Manciulea” […]


Citește articolul complet pe BlajInfo

Alte știri din BlajInfo