(P) Alegeri Locale 2016 – ”Am lucrat împreună cu ÅŸi pentru locuitorii comunei Crăciunelu de Jos!”

SfârÅŸitul unui mandat este o bună oportunitate pentru fiecare edil de a-ÅŸi prezenta concetăţenilor realizările din perioada precedentă. Cu atât mai mult cu cât cei mai gospodari vor fi realeÅŸi, continuând să lucreze pentru binele comunităţii. Este ÅŸi cazul doamnei LenuÅ£a Bubur, de la Crăciunelu de Jos, care se prezintă cu încredere în faÅ£a alegătorilor. […]


Citește articolul complet pe BlajInfo

Alte știri din BlajInfo