Polițiștii au depistat numeroși șoferi băuți, la volan, în acest weekend. În Bistrița – Bârgăului, un autoturism oprit de oamenii legii era condus de un bărbat de 80 de ani. Acesta avea o alcoolemie de 0,51 mg/l alcool pur în aerul expirat. Weekendul acesta, polițiștii au avut e-a face cu numeroși șoferi care conduceau pe […] The post Oprit de polițiști înainte de a produce o tragedie: La 80 de ani conducea, băut, o mașină appeared first on Bistriteanul - Afla primul.
Oprit de polițiști înainte de a produce o tragedie: La 80 de ani conducea, băut, o mașină
- de Bistriteanul
- 2025/10/13 13:40
