FOTO – Dublă medalie europeană: aur și bronz pentru bistrițeanca Georgeta Romanciuc în Madeira!

O nouă victorie obținută de bistrițeanca Georgeta Romanciuc! Aceasta a cucerit medalia de bronz în proba individuală de cross country 8 km și aurul cu echipa, la Campionatul European de Atletism Masters, ce se desfășoară zilele acestea în Madeira. „Speram din suflet să câștig o medalie, dar nu două” – a mărturisit aceasta pentru Bistrițeanul.ro. […] The post FOTO – Dublă medalie europeană: aur și bronz pentru bistrițeanca Georgeta Romanciuc în Madeira! appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul