Jandarmii bistrițeni au dat, weekendul acesta, peste două copile de 14 ani, care erau date dispărute. Cele două au fost găsite în zona gării, după ce au atras atenția jandarmilor cu gălăgia făcută. Cele două copile de 14 ani figurau ca dispărute. Au fost găsite, întâmplător, sâmbătă de jandarmii bistrițeni care se aflau în patrulare. […] The post Două copile de 14 ani, date dispărute, au fost găsite de jandarmi. Ce le-a dat de gol: appeared first on Bistriteanul - Afla primul.
Două copile de 14 ani, date dispărute, au fost găsite de jandarmi. Ce le-a dat de gol:
- de Bistriteanul
- 2025/10/13 08:01
