Un bărbatdin Sângeorz – Băi s-a ales cu dosar penal pentru furt. Acesta a furat bicicleta unui administrator, tocmai din curtea localului acestuia. O bicicletă a fost furată, în ultima zi a lunii mai, din curtea unui local din Sângeorz – Băi. Aceassta aparținea administratorului localului. Oamenii legii au făcut cercetări și au reușit, într-un […] The post A furat bicicleta unui administrator, din curtea localului acestuia appeared first on Bistriteanul - Afla primul.
A furat bicicleta unui administrator, din curtea localului acestuia
- de Bistriteanul
- 2025/10/13 12:35
