Doi bărbați din Budacu de Sus au fost arestați preventiv pentru 30 de zile, fiind cercetați pentru tâlhărie. Ei au tăiat arbori de pe raza localității Sebiș, fiind observați de un cetățean din localitate, care a alertat alți localnici. Încercând să fugă cu lemnul furat, cei doi i-au amenințat pe oameni cu un topor. În […] The post SEBIȘ: Arestați pentru tâlhărie, după ce au furat copaci și au amenințat localnicii cu toporul! appeared first on Bistriteanul - Afla primul.
SEBIȘ: Arestați pentru tâlhărie, după ce au furat copaci și au amenințat localnicii cu toporul!
- de Bistriteanul
- 2025/10/13 12:00
