Liviu Florea, City Manger Aiud: „Începând cu 2 decembrie 2021, digitalizăm administrația publică locală”

Liviu Florea, City Managerul Municipiului Aud, anunță că începând din 2 decembrie 2021, se va lansa o platformă online importantă pentru municipiu, prin care cetățenii vor putea efectua online o mulțime de operațiuni, nemaifiind necesară prezența fizică a acestora la sediul instituției. „Când am devenit City managerul municipiului Aiud, mi-am asumat digitalizarea serviciilor publice. Știu […] The post Liviu Florea, City Manger Aiud: „Începând cu 2 decembrie 2021, digitalizăm administrația publică locală” first appeared on aiudinfo.ro | stiri aiud | ziar aiud.


Citește articolul complet pe AiudInfo

Alte știri din AiudInfo