Vineri, 19 noiembrie 2021, la Administrația Fondului pentru Mediu, a fost depusă cererea de finanțare privind ”Creșterea eficienței energetice și gestionarea inteligentă a energiei în cadrul Spitalului Municipal Aiud”. Urmează procedura de evaluare și selecție. Proiectul are în vedere: – reabilitarea energetică a clădirii spitalului prin anveloparea termică a acesteia, – reabilitarea infrastructurii de producere, […] The post Eficientizare energetică la Spitalul Municipal Aiud first appeared on aiudinfo.ro | stiri aiud | ziar aiud.
