Premierul desemnat Adrian Vestea, la sediul AUR pentru discutii cu George Simion

Premierul desemnat Adrian Vestea, la sediul AUR pentru discutii cu George Simion

Premierul desemnat Adrian Vestea a ajuns la sediul AUR, acolo unde a fost chemat de catre liderul AUR, George Simion. La discutiile cu Adrian Vestea participa George Simion, dar si alti lideri AUR.La iesirea de la discutii, Adrian Vestea a transmis ca va ajunge in aceasta seara cu Guvernul in Parlament. Adrian Vestea a fost insotit de Bogdan Ivan si Sorin Campeanu la discutiile cu conducerea AUR. PRECIZARI: Legea 190 din 2018, la articolul 7, mentioneaza ca activitatea jurnalistica este exonerat ...


Citește articolul complet pe Ziua de Constanta

Alte știri din Ziua de Constanta