Fulgy, fiul Vioricai si al lui Ionita de la Clejani, a fost externat din Spitalul Clinic de Psihiatrie bdquo;Alexandru Obregiardquo;, dupa saptamani bune de la internare. El a intrat imediat pe TikTok, laudandu se ca e bdquo;viralrdquo;, bdquo;ca un lordrdquo; si bdquo;numarul 1rdquo;.Fulgy, reactie pe TikTok dupa ce a iesit de la Psihiatriebdquo;Ma adresez exact ca un lord, pentru ca vedeti cati oameni sunteti. N o sa stau mult pe live. Si anuntati ma cand ati dat drumul la filmare, sa ma inreg ...
Fulgy, fiul Clejanilor, externat de la Spitalul de Psihiatrie Alexandru Obregia. Primele declaratii
- de Ziua de Constanta
- 2026/06/24 09:06
