Fulgy, fiul Clejanilor, externat de la Spitalul de Psihiatrie Alexandru Obregia. Primele declaratii

Fulgy, fiul Clejanilor, externat de la Spitalul de Psihiatrie Alexandru Obregia. Primele declaratii

Fulgy, fiul Vioricai si al lui Ionita de la Clejani, a fost externat din Spitalul Clinic de Psihiatrie bdquo;Alexandru Obregiardquo;, dupa saptamani bune de la internare. El a intrat imediat pe TikTok, laudandu se ca e bdquo;viralrdquo;, bdquo;ca un lordrdquo; si bdquo;numarul 1rdquo;.Fulgy, reactie pe TikTok dupa ce a iesit de la Psihiatriebdquo;Ma adresez exact ca un lord, pentru ca vedeti cati oameni sunteti. N o sa stau mult pe live. Si anuntati ma cand ati dat drumul la filmare, sa ma inreg ...


Citește articolul complet pe Ziua de Constanta

Alte știri din Ziua de Constanta