Simona Halep a fost întâmpinată cu aplauze îndelungate, joi, la Universitatea de Medicină și Farmacie „Iuliu Hațieganu” din Cluj-Napoca, unde a primit titlul de Cetățean de Onoare al municipiului.
Simona Halep, Cetățean de Onoare al Clujului. Mesajul emoționant al fostei campioane: „Clujul este acasă pentru mine”
- de Ziua de Cluj
- 2026/06/11 15:10
