Simona Halep a primit titlul de "Cetățean de onoare" al municipiului Cluj-Napoca

Simona Halep a primit titlul de "Cetățean de onoare" al municipiului Cluj-Napoca

Distincția a fost acordată în cadrul conferinței "Curajul de a continua", organizată de UMF "Iuliu Hațieganu".


Citește articolul complet pe Ziua de Cluj

Alte știri din Ziua de Cluj