Clujeanul tehnocrat din Guvernul Tomac și-a anunțat retragerea: „Nu sunt dispus să fiu parte într-un conflict politic care mă depășește”

Clujeanul tehnocrat din Guvernul Tomac și-a anunțat retragerea: „Nu sunt dispus să fiu parte într-un conflict politic care mă depășește”

Clujeanul Adrian Papahagi, propus de premierul desemnat Eugen Tomac pentru ministerul Culturii, anunță că nu mai vrea să facă parte din viitorul Executiv.


Citește articolul complet pe Ziua de Cluj

Alte știri din Ziua de Cluj