Rectorul UMF Cluj, prof. dr. Anca Buzoianu, s-a întâlnit în weekend, la Berlin, cu mai mulți absolvenți ai universității care profesează în străinătate. Unul dintre ei i-a mărturisit că își dorește să se întoarcă la Cluj.
Moment emoționant pentru rectorul UMF Cluj, după întâlnirea cu un fost student devenit medic la Berlin: „A spus că studenția la Cluj a fost cea mai frumoasă perioadă pentru el. Vrea să revină”
- de Ziua de Cluj
- 2026/06/22 10:19
